Вільхівська сільська рада

Харківська область, Харківський район

Вільхівська сільська рада оголошує про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Вільхівської сільської ради

Дата: 30.12.2021 08:00
Кількість переглядів: 493

ОГОЛОШЕННЯ

 

Вільхівська сільська рада оголошує про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Вільхівської сільської ради

 

Місцезнаходження:

Вільхівська сільська рада (код ЄДРПОУ 04396667): вул. Центральна, 1, с. Вільхівка, 62431, Харківський район, Харківська область.

 

Назва вакантних посад:

Відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Вільхівської сільської ради:

 1. начальник відділу;

 

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці звертайтесь за телефоном: (057) 740-35-83

 

Основні вимоги до кандидата згідно з типовими професійно - кваліфікаційними характеристиками посадових осіб місцевого самоврядування:

 

 1. Начальник відділу:

 • громадянство України;

 • вища освіта;

 • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

 • вільне володіння державною та діловою мовами;

Повинен знати: чинне законодавство з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу, інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на компютері.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають на ім’я голови конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

 • копію паспорту громадянина України, засвідченого у встановленому законодавством порядку;

 • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

 • дві фотокартки розміром 4х6 см.;

 • копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеню або вченого звання, засвідчені у встановленому законодавством порядку;

 • копію військового квитка або військового-облікового документа                 (у разі наявності), засвідченого у встановленому законодавством порядку.

Особи, які працюють у виконавчих органах Вільхівської сільської ради і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади, до призначення або обрання на відповідну посаду подає у встановленому Законом України                 «Про запобігання корупції» порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

У випадку, коли особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, проходила стажування у виконавчому органі сільської ради, також додає:

 • план стажування;

 • звіт про проходження стажування в виконавчому органі сільської ради;

 • відгук керівника стажування.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом                      30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в газеті.

 

Документи на конкурс приймаються за адресою: вул. 7-ї Гвардійської Армії, буд.14 м. Харків, 61026.

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь