Вільхівська сільська рада

Харківська область, Харківський район

Перерахунок пенсій з 01 липня 2021 року для осіб з числа учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності, одержувачів пенсії згідно ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"

Дата: 26.07.2021 15:06
Кількість переглядів: 833

Відділ обслуговування громадян № 18  (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області повідомляє:

Фото без опису

 

З 01 липня 2021 року відповідно до пп. 2,3,5 постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 року № 713 "Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб"  проведено перерахунки пенсій в автоматизованому режимі для осіб з числа учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності, а також одержувачів пенсії згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

  1. Щомісячна державна адресна допомога до пенсії призначається у разі, якщо щомісячний розмір пенсійної виплати з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, підвищення за проживання в гірських населених пунктах, щомісячної компенсації за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, та без урахування пенсій за особливі заслуги перед Україною не досягає в учасників бойових дій та постраждалих учасників Револю-ції Гідності – 210 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

 

Відсоток по 30.06.2021 року

Відсоток з 01.07.2021 року

учасники бойових дій та постраждалі учасники Революції Гідності

165

210

Щомісячна державна адресна допомога до пенсії перераховується (встановлюється вперше) тільки по пенсійних справах, по яких в матеріалах ЕПС наявні наступні особливості та підвищення.

Неповнолітнім в’язням - державна адресна допомога  встановлюється  при наявності коду виплати  (Підвищення неповнолітнім в'язням ст.6(1)).

Найменування особливості

учасник бойових дій

вільно найманий склад армії

військовослужбовці, які виконували інтернаціональний обов'язок

неповнолітній в'язень ст. 6(1), 6(2)

Учасник бойових дій (АТО)

Учасник Революції Гідності ст. 16-1

Підвищення постраждалим учасникам Революції Гідності

Підвищення учасникам бойових дій

Підвищення вільнонайманому складу армії

Підвищення військовослужбовцям, які виконували інтернаціональний обов'язок

Підвищення неповнолітнім в'язням ст.6(1)

  1. Щомісячна доплата до пенсії встановлюється у разі, коли щомісячний розмір пенсійної виплати з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, підвищення за проживання в гірських населених пунктах, компенсаційної виплати 80-річним та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, та без урахування пенсій за особливі заслуги перед Україною, в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», не досягає 3854 гривень.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь