Харківська область, Харківський район

Святкування Дня молоді

Дата: 28.06.2021 12:00
Кількість переглядів: 793

Фото без описуДень молоді, який пройшов на території Вільхівської сільської ради  на вихідних, 27 червня, розпочався спортивно, з турніру з міні-футболу на кубок Вільхівської громади в с. Мала Рогань.  Призерами чемпіонату стала команда с. Вільхівка, друге місце посіла  команда  сел. Елітне, третє - сел. Кутузівка, четверте - с. Мала Рогань. Вітаємо призерів та команди,  що взяли участь.

З 18:00 години в центральному парку с. Вільхівка розпочалася розважальна програма з конкурсами та подарунками. Гості заходу посмакували польовою кашею, а в кінці на всіх чекав святковий феєрверк та дискотека.

Дякуємо організаторам: сільському голові Олександру Шмиголю, перевізнику Андрію Юрчику, депутатам Любові Рижиковій, Надії Антоновій,  Анатолію Горбаню та члену виконавчого комітету Віталію Горбаню.