Вільхівська сільська рада

Харківська область, Харківський район

Навчально-реабілітаційний заклад вишої освіти "Кам'янець-Подільський державний інститут"запрошує на навчання

Дата: 15.12.2021 10:18
Кількість переглядів: 97

Навчально-реабілітаційний заклад вишої освіти  "Кам'янець-Подільський державний інститут" запрошує на навчання осіб з інвалідністю (діти з інвалідністю, особи з інвалідністю (I-III груп, дітей сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу, учасників бойових дій (АТО, ООС).

Навчально-реабілітаційний заклад вишої освіти  "Кам'янець-Подільський державний інститут" є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Економіка", "Економічна кібернетика", "Комп'ютерні науки", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Соціальна робота" та "Психологія" на основі базової середньої освіти (9 кл.) повної загальної освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника.

Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю I-III груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога).  Студентам коледжу пенсія виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчашльного корпусу до гуртожитку, створено бар'єрне середовище, це дає можливість навчатись у закладі особам з числа маломобільної групи населення.

Більщ детальну інформацію Ви можете переглянути на офіційному сайті НРЗВО "Кам'янець-Подільський державний інститут"  за посиланням https://posek.km.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь